Meie koolist

Personal


Nimi 

Õppeaine/ amet 

e-mail 

Anette Traks 

kehaline kasvatus
7. klassi juhataja

anette.traks@laeva.edu.ee 

Annika Teska 

õppejuht
matemaatika, keemia
5. klassi juhataja

annika@laeva.edu.ee 

 

Britta Põldma 

eesti keel ja kirjandus
8. klassi juhataja

britta@laeva.edu.ee 

Cätriin Kalaver 

eripedagoog, HEVKO
4. klassi juhataja

catriin@laeva.edu.ee 

Elle Kapp 

koristaja 

 

Ene Kõnnussaar 

kunst, käsitöö, kodundus 

ene.k@laeva.edu.ee 

Ene Nõmmik 

pikapäevarühma õpetaja 

ene@laeva.edu.ee 

Indrek Sarapuu 

infojuht 

Indrek.sarapuu@laeva.edu.ee 

Tel: 5219414 

Jaanus Pruus 

inglise keel 

jaanus@laeva.edu.ee 

Katre Sisask 

klassiõpetaja, loodusainete õpetaja
1. klassi juhataja 

katre@laeva.edu.ee 

Kertu Aland 

ajalugu, ühiskonnaõpetus  
6. klassi juhataja 

kertu@laeva.edu.ee 

Liisa Aunapuu 

sotsiaalpedagoog 

liisa@laeva.edu.ee 

Pille Ernits 

klassiõpetaja
2.-3. klassi juhataja 

pille.ernits@laeva.edu.ee 

Rille Pennonen 

eesti keel ja kirjandus,  vene keel, Inimese- ja karjääriõpetus, raamatukoguhoidja 

rille@laeva.edu.ee 

Tiina Luige 

direktor 

laeva@laeva.edu.ee 

tel: 5227263 

Tiiu Kivilaan 

muusika 

tiiu@laeva.edu.ee 

Triinu Täpsi 

huvijuht, sekretär 

triinu@laeva.edu.ee 

Tõnu Tomson 

tehnoloogiaõpetus 

tonu.tomson@laeva.edu.ee 

Nimi 

Õppeaine/ amet 

e-mail 

Anette Traks 

kehaline kasvatus
7. klassi juhataja

anette.traks@laeva.edu.ee 

Annika Teska 

õppejuht
matemaatika, keemia
5. klassi juhataja

annika@laeva.edu.ee 

 

Britta Põldma 

eesti keel ja kirjandus
8. klassi juhataja

britta@laeva.edu.ee 

Cätriin Kalaver 

eripedagoog, HEVKO
4. klassi juhataja

catriin@laeva.edu.ee 

Elle Kapp 

koristaja 

 

Ene Kõnnussaar 

kunst, käsitöö, kodundus 

ene.k@laeva.edu.ee 

Ene Nõmmik 

pikapäevarühma õpetaja 

ene@laeva.edu.ee 

Indrek Sarapuu 

infojuht 

Indrek.sarapuu@laeva.edu.ee 

Tel: 5219414 

Jaanus Pruus 

inglise keel 

jaanus@laeva.edu.ee 

Katre Sisask 

klassiõpetaja, loodusainete õpetaja
1. klassi juhataja 

katre@laeva.edu.ee 

Kertu Aland 

ajalugu, ühiskonnaõpetus  
6. klassi juhataja 

kertu@laeva.edu.ee 

Liisa Aunapuu 

sotsiaalpedagoog 

liisa@laeva.edu.ee 

Pille Ernits 

klassiõpetaja
2.-3. klassi juhataja 

pille.ernits@laeva.edu.ee 

Rille Pennonen 

eesti keel ja kirjandus,  vene keel, Inimese- ja karjääriõpetus, raamatukoguhoidja 

rille@laeva.edu.ee 

Tiina Luige 

direktor 

laeva@laeva.edu.ee 

tel: 5227263 

Tiiu Kivilaan 

muusika 

tiiu@laeva.edu.ee 

Triinu Täpsi 

huvijuht, sekretär 

triinu@laeva.edu.ee 

Tõnu Tomson 

tehnoloogiaõpetus 

tonu.tomson@laeva.edu.ee