Emakeelenädal

Loomise kuupäev 18.03.2020

9.-13.märtsi koolinädal oli pühendatud meie kaunile emakeelele.Noorema kooliastme õpilased koostasid plakateid erinevate muinasjuttude tegelaste kohta ja esitlesid oma töid. Ühel päeval olid vahvad õpilased riietunud muinasjuttude tegelasteks. Toimus emakeeleviktoriin. Nädala jooksul valmisid ka kauni käekirja konkurssi tööd, kogu kooliperele toimus ühislugemine ja keelejooks. Kooli saali seintele seati üles näitus omaloomingukonkursile "Sinust ja sinule meie kool" esitatud töödest. Valmistuti emakeelepäeva aktuseks. Kahjuks aga pidime paha viiruse leviku tõkestamise eesmärgil emakeelepäeva piduliku aktuse edasi lükkama. Kui jälle koolis ühiselt saame õppetegevust jätkata, siis algab see kindlasti emakeelepäeva aktusega. Parimaid lapsi ootavad koolis juba valmis pandud auhinnad.

Viimati muudetud 18.03.2020.