Meie lood

Kogu koolipere vastlatrall Vooremäel 15. veebruar

Koolipere vastlapäeva tähistati sellel aastal Vooremäe lumistel nõlvadel. Vanemate klasside õpilased said proovida  oma suusatamisoskusi. Nii mõnigi laskumine rajal oli kõhedust tekitav. Nooremad õpilased tegid lõbusate huigete ja kilgete saatel kelgusõitu. Hirmu tundmata vuhiseti kõrgelt mäekünkalt alla. Õpetaja Markus ja direktorgi nautisid koos lastega kelgusõitu. Käesoleval aastal tegi pikima liu Steven. Roolikelgusõidus oli osavaim Daniel. Oli vahva kogu koolipere talvine liikumispäev!