Loodusnädal

Loomise kuupäev 11.04.2019

5.-12.aprillini toimus koolis traditsiooniline loodusnädal. Õppetundide sisu oli lõimitud loodusega. Toimus plakatikonkurss "Aasta 2019 tegijad" . Tutvuti põhjalikult aasta linnu, looma ja taimega. I ja II klassi õpilased läbisid vastava loodusõppeprogrammi Tartu Loodusmajas. Joonistati loomakaarte ja ühistööna valmis linnuplakat. Väga emotsionaalne oli kogu koolipere osavõtul loodusviktoriin õues liikudes. Küll oli alles silkamist ja kilkamist! Uutmoodi nuputamisülesannete lahendamine meeldis väga. Loodusõppetunnis esitasid õpilased loodusalaseid uurimustöid. Parasjagu peamurdmist nõudsid loodusristsõnad. Kunstiklassi seati üles näitus õpilaste poolt joonistatud erinevatest putukatest. Füüsikaõpetajaga koos lennutati paberlennukeid. Ka siin oli vaja teada tunnis õpitud füüsikaseadusi. Hulganisti jagati lastele tänukirju, raamatuid ja ka maiustusi.

Viimati muudetud 11.04.2019.