Matemängude päev Laeva põhikoolis

Loomise kuupäev 11.02.2019

1.-4. klass osales 30. jaanuaril matemängudel, mida korraldasid uue matemängude keskkonna loojad. Math99.com keskkond on mõeldud peastarvutamise harjutamiseks, drillimiseks, kontrollimiseks mängulises vormis, mille raames saab korraldada klassi võistlusi ning esmakordselt toimus üleriigiline võistlus, milles osales üle 9000 õpilase üle terve Eesti. Kuna meie klassid on osalenud ka math99.com keskkonna eelnevatel katsetamistel, siis oli keskkond tuttav. Ka õpilastele meeldib selline võistlusmäng väga. 1. klassi võistkonna vastasteks olid Tallinna Reaalkooli, Ülenurme Gümnaasiumi ja Saua Gümnaasiumi 1. klasside võistkonnad. 2. klassi võistkond pistis rinda Tartu Veeriku Kooli, Ülenurme Gümnaasiumi ja Rapla Kesklinna Kooli võistkondadega. 3. klassi võistkond võistles Rakvere Gümnaasiumi, Tallinna Humanitaargümnaasiumi ja Ülenurme Gümnaasiumiga. 4. klassi võistkond võttis mõõtu Vändra Gümnaasiumi, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi ja Ülenurme Gümnaasiumi võistkondadega. 1. ja 4. klass saavutas vastaste üle võidu ning 3. klass võitis vastasmeeskondi suisa ülekaalukate 418 punktiga. 2. klass jäi oma vastastele 12 punktiga alla, kuid järgmisel jõukatsumisel õnnestub kindlasti ka neil võitu nautida.

Viimati muudetud 11.02.2019.