Sügise sünnipäev 24. september admin

Kustkohast need puulehed teavad, et aeg on neil kollaseks minna? Nii on küsitud Leelo Tungla luuletuses. Või siis: Mismoodi need oravad teavad, et pähkleid peab koguma varuks? Kust lapsedki teavad, et peavad koolis käima, kui tarkust on vaja?

Sügise sünnipäeval uurisid meie armsad õpetajad Merilin ja Katre õpilastelt mis muutused on looduses ja milliseid ande sügisel meile pakkuda on.

Vaata, mida vahvat meie õpilased sünnipäevale tõid!

Vaata, mida vahvat meie õpilased sünnipäevale tõid!