Viimane koolikell

Loomise kuupäev 27.05.2020

Täna tähistasid üheksandikud viimast koolikella. Esimese klassi õpilane saatis üheksandikud koolikella saatel saali, kus neid ootasid erinevad üllatused ja esinemised. Esineti luuletustega, laulude ja kõnedega. Aktuse lõppedes orienteerusid üheksandikud kooli klassiruumides, kus ootasid neid erinevad üllatused. Näiteks pidid nad sõnu ritta seadma, vasaku käega Mona Lisat joonistama ja lõpetati klassijuhata klassis, kus ootas neid kook. Järgmise üllatusena laulsid õpetajad neile kaitseriietuses koroonateemalist laulu. Vaadati videot, kus olid esindatud erinevad pildid kooliajast ja mõned armsad iseloomustused klassijuhataja poolt. Traditsioonide kohaselt istutati viimaks maha puu, millele järgnes korralik veesõda.

Viimati muudetud 27.05.2020.